Strona główna Komunikaty Zajęcia dla uczestników programu „Europa naszym domem”

Zajęcia dla uczestników programu „Europa naszym domem”

649

Informuję, że w najbliższy wtorek tj. 14.10.2014r. od godz. 9.30 odbędą się pierwsze zajęcia z języka angielskiego dla wszystkich zrekrutowanych osób wyjeżdżających na praktykę miesięczną do Stafford w miesiącu listopadzie. Kolejne spotkanie w piątek tj. 17.10.2014r. o godz. 15.00. Przypominamy, że udział w zajęciach jest obowiązkowy. Każdy uczestnik jest zobowiązany do pełnej frekwencji podczas realizowanych zajęć. Realizacja praktyk za granicą jest możliwa dzięki udziałowi szkoły w programie „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

 

pokl_leonardo_2a