Strona główna Wydarzenia 3 TH zdobywa nowe umiejetności

3 TH zdobywa nowe umiejetności

1013
0

Uczennice klasy 3 hotelarskiej wzięły udział w warsztatach wizażu oraz w warsztatach przedłużania paznokci. W trakcie ich trwania dziewczyny zapoznały się z technikami i sposobami nakładania makijażu. Magister kosmetologii, specjalista wizażu objaśniała i pokazywała techniki nakładania makijażu dziennego, wieczorowego, artystycznego czy też studniówkowego. Po krótkim wykładzie uczennice mogły samodzielnie – aczkolwiek pod okiem specjalisty – zastosować teorię w praktyce i z chęcią zabrały się do ćwiczeń. Podczas warsztatów przedłużania paznokci, magister kosmetologii zapoznała uczennice z technikami pokrywania paznokci między innymi metodą żelową, akrylową oraz hybrydową. Po pokazie przeprowadzonym przez prowadzącą, uczennice mogły samodzielnie poćwiczyć dopiero co zdobyte umiejętności na swojej koleżance – ochotniczce. Na koniec każda z dziewczyn przećwiczyła masaż dłoni za pomocą specjalnego peelingu, który już po kilku minutach dał efekt gładkich i delikatnych dłoni.
Warsztaty bardzo się dziewczynom spodobały, zdobyły przydatne, nie tylko w zawodzie hotelarza umiejętności.

Poprzedni artykułDzień pluszowego misia w Cogito
Następny artykuł„Mam zawód-mam pracę w regionie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.