Strona główna Wydarzenia Atak potworów- HALLOWEEN 2014

Atak potworów- HALLOWEEN 2014

795
0

 Kolejny już raz uczniowie i nauczyciele w COGITO pokazali jak świetnie potrafią się bawić.
W ostatni dzień października w naszej szkole doszło do inwazji potworów i strachów. Każdy miał wspaniały pomysł na przebranie i chęć zabawy. Reprezentanci klas przystąpili do konkurencji na najlepiej udekorowaną dynie, w tym samym czasie do naszego POKOJU STRACHÓW ustawiła się ogromna kolejka, uczennice klasy 3TH z zastępcą przewodniczącej SU na czele, postarały się o iście straszne przeżycia, których można było zaznać za drobną opłatą lub rzeczami potrzebnymi zwierzakom w schronisku w Milowicach. Kiedy dynie były już gotowe, wszyscy przebrani uczniowie wzięli udział w konkurencji, gdzie musieli wykazać się znajomością szkoły, sprawnością fizyczną, lub talentem aktorskim i wokalnym. Na koniec uczniowie klasy 3TZ przygotowali dla Nas niespodziankę w postaci gościa specjalnego- kościotrupa. Buźki zostaną przyznane w przyszłym tygodniu. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i mamy nadzieję że następne imprezy cieszyć się będą równie dużym zainteresowaniem i powodzeniem, zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wczorajszego dnia 😉