Strona główna Wydarzenia COGITO kocha zwierzęta ;)

COGITO kocha zwierzęta ;)

703
0

COGITO lubi pomagać, dzisiaj samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów przekazał karmę i wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy dla zwierząt ze schroniska w Milowicach, gdzie obecnie przebywa około 120 psiaków i 80 kotów. Karmę zbieraliśmy od 27.10 przez cały tydzień aż do Halloween, kiedy to karma była biletem wstępu do „POKOJU STRACHU”. Łącznie zebraliśmy około 30 kg suchej karmy dla psów, 20 puszek jedzenia dla kotów, smakołyki i ogromną ilość pościeli dzięki której psiakom będzie ciepło podczas nadchodzącej zimy. Psy są bardzo towarzyskie mimo początkowego dystansu w przeciwieństwie do kotów tylko czekają na chwilę pieszczot. Cieszy fakt ze pozostają jeszcze puste boksy, a nasza pomoc z roku na rok jest coraz większa, dziękujemy za zaangażowanie w akcje, poniżej przedstawiamy parę zdjęć z dzisiejszej wizyty.