Strona główna Programy Europejskie COGITO podbija Londyn

COGITO podbija Londyn

592
0

Naszą przygodę z Londynem zaczęliśmy w muzeum Madame Tussauds gdzie mieliśmy okazję zrobić sobie zdjęcie ze znanymi osobami, ale też zwiedzić pokój strachu, przejechać się typowymi czarnymi taksówkami przez tunel Historii Wielkiej Brytanii, a także zobaczyć film w kinie 4D. Następnie pięknymi ulicami Londynu przeszliśmy do China Town a stamtąd do M&M World, pełnego kolorowych cukierków i wszystkiego co z nimi związane. Zachwyceni urokliwym miastem kierowaliśmy się w stronę British Museum, gdzie mogliśmy zobaczyć m.in. szkice Leonarda da Vinci i Wazę Portlandzką. Po półtoragodzinnym zwiedzaniu przyszedł czas na zakupy – pokierowaliśmy się więc na Oxford Street, gdzie podbiliśmy PRIMARK. Pełni satysfakcji pojechaliśmy do małego miasteczka Illford, gdzie spędziliśmy noc. Po typowo Angielskim śniadaniu, podekscytowani wsiedliśmy do busa i rozpoczęliśmy dzień drugi. Naszym pierwszym punktem docelowym była „wizyta u królowej” czyli Buckingham Palace. Kierując się w stronę Big Bena przeszliśmy przez Green Park, zachwyceni tamtejszymi mieszkańcami czyli kaczkami, pelikanami, wiewiórkami i pięknymi łabędziami. Na London Eye z wysokości 135 m podziwialiśmy piękno Londynu, który był spełnieniem marzeń nie jednego z Nas. Naszym następnym przystankiem było London Dungeon czyli Londyńskie Lochy. Potem już tylko statkiem spod London Eye aż do wspaniale oświetlonego Tower Bridge, gdzie zakończyliśmy prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych weekendów w naszym życiu.

Poprzedni artykułWycieczka do Wrocławia
Następny artykułCogito wygrywa wyjazd do Brukseli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.