Strona główna Wydarzenia Dzień pluszowego misia w Cogito

Dzień pluszowego misia w Cogito

Wszystkie dzieci starsze i młodsze wiedzą, że 25.11.2014 od 2002 roku obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zaprosiliśmy w nasze mury dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci z Siemianowic Śląskich. Przybliżyliśmy im historię powstania pluszowego misia, oraz fragmenty filmów z najbardziej znanymi misiami. Były wspólne zabawy, konkurs rysunkowy, pasowanie na przyjaciela misia oraz losowanie przygotowanych przez starszych kolegów pluszowych misiów. Zabaw była przednia, mamy nadzieję spotkać się z naszymi młodszymi koleżankami i kolegami w innych okolicznościach. Z dziećmi bawili się Patrycja Garus z klasy 1TTZ, Adam Matysik z 1TIK oraz Damian Kusy z 2TIR.