Strona główna Wydarzenia Dzień pluszowego misia w Cogito

Dzień pluszowego misia w Cogito

743
0

Wszystkie dzieci starsze i młodsze wiedzą, że 25.11.2014 od 2002 roku obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zaprosiliśmy w nasze mury dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci z Siemianowic Śląskich. Przybliżyliśmy im historię powstania pluszowego misia, oraz fragmenty filmów z najbardziej znanymi misiami. Były wspólne zabawy, konkurs rysunkowy, pasowanie na przyjaciela misia oraz losowanie przygotowanych przez starszych kolegów pluszowych misiów. Zabaw była przednia, mamy nadzieję spotkać się z naszymi młodszymi koleżankami i kolegami w innych okolicznościach. Z dziećmi bawili się Patrycja Garus z klasy 1TTZ, Adam Matysik z 1TIK oraz Damian Kusy z 2TIR.

Poprzedni artykuł,,Wariacje z pstrągiem’’ w Wodzisławiu Śląskim
Następny artykuł3 TH zdobywa nowe umiejetności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.