Strona główna Wydarzenia „Wyrwani z niewoli”

„Wyrwani z niewoli”

682
0

Grupę „Wyrwani z niewoli” tworzą Piotr student psychologii i autor książki „Wyrwani z niewoli” oraz –artysta muzyki hip-hop Jacek o pseudonimie Zetaigreka.
To oni we własnym autorskim programie profilaktycznym, w dniu dzisiejszym pokazali młodzieży naszej szkoły piękno życia, wolnego od nałogów, kłamstw, przestępstw w oparciu o chrześcijańskie wartości, świadectwa życia. Wszystko to było przedstawione z perspektywy osoby uzależnionej poparte autorskimi utworami hiphopowymi….
Muzycy angażując uczniów do czynnego udziału w zajęciach, „porwali” młodzież do wspólnego śpiewania, klaskania i aktywnego udziału w zajęciach profilaktycznych. To nie były kolejne nudne warsztaty profilaktyczne. Dwaj prowadzący ofiarowali młodzieży” iskierkę” nadziei, że każdy może się zmienić i zmienić swoje życie… Dziękujemy Wam za to!
Galeria zdjęć z tego wydarzenia.

Poprzedni artykułCOGITO kocha zwierzęta ;)
Następny artykułŚwięto Niepodległości w COGITO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.