Strona główna Wydarzenia W COGITO mamy tylko grzecznych uczniów ;)

W COGITO mamy tylko grzecznych uczniów ;)

699
0

Uczniowie COGITO chyba znowu byli grzeczni przez cały rok skoro kolejny raz do naszej szkoły zawitał sam Święty Mikołaj. Aniołki i diabeł uprzedzali nadejście naszego gościa specjalnego, a kiedy Mikołaj rozdał słodkie upominki wszyscy wspólnie kolędowali. Mamy nadzieję że w przyszłym roku Mikołaj zawita do nas z jeszcze większym workiem słodyczy, zapraszamy do obejrzenia zdjęć z piątkowego spotkania 😉

Poprzedni artykuł„Mam zawód-mam pracę w regionie”
Następny artykułLaureaci konkursu „Bój o czapkę kpt. Antoniego Stawarza”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.