Strona główna Wydarzenia Wydział Nauk o Ziemi tylko dla odważnych

Wydział Nauk o Ziemi tylko dla odważnych

705
0

Uczniowie klasy 2TH i 2TIR mieli okazję uczestniczyć w wykładach organizowanych przez Muzeum WNoZ na temat trzęsień ziemi oraz tektoniki płyt litosfery. Nasi uczniowie zachwyceni byli sposobem prezentacji tematu z zakresu tektoniki, który prowadził dr A. Boczarowski. Wizyta na Uniwersytecie dała nam sposobność zwiedzenia niezwykle interesujących wystaw dinozaurów, minerałów i skał oraz sali poświęconej pochodzeniu homo sapiens. Szczególną atrakcją tego w yjazdu były bezpośrednie spotkania z dinozaurami twarzą w twarz. Czekamy na kolejne zaskakujące wykłady z panem dr A. Boczarowskim.

Poprzedni artykułŚwiąteczny konkurs (2014)
Następny artykułWeihnachtsmarkt, czyli Cogito w Wiedniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.