Strona główna Wydarzenia Kawiarenka Literacka

Kawiarenka Literacka

677
Stargate Atlantis
Stargate

7 stycznia 2015 roku odbyło się spotkanie prowadzonej przez panią Annę Musiał Kawiarenki Literackiej. Spotkanie to poświęcono twórczości zmarłego w 2014 roku Tadeusza Różewicza. Uczniowie klas 1TIK, 1TTZ, 2TKZ i 2TIR mogli obejrzeć prezentację na temat twórczości tego wybitnego poety, nazywanego przez wielu „Noblistą bez Nobla”. Potem uczniowie czytali wiersze Tadeusza Różewicza, dyskutowali na temat podejmowanej przez twórcę problematyki i wykorzystywanych przez niego środków wyrazu. O oprawę spotkania, pomagającą stworzyć ciepły klimat przytulnej kawiarenki, postarali się uczniowie klasy 2TKZ pod opieką pani Alicji Kopeć. Juz dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie Kawiarenki Literackiej, króre odbędzie się w przyszłym semestrze i będzie poświęcone polskiej poezji miłosnej.