Strona główna Wydarzenia COGITO organizatorem Targów Edukacyjnych w Parku Tradycji

COGITO organizatorem Targów Edukacyjnych w Parku Tradycji

796
0

Wczoraj tj. 24.03.2015 odbyły się kolejne już Targi Edukacyjne w Siemianowickim Parku Tradycji, tego dnia gimnazjaliści mogli lepiej poznać swoje przyszłe szkoły. W tym roku wcieliliśmy się nie tylko w rolę uczestników ale także organizatorów. Gościem honorowym tegorocznych targów była Pani Anna Zasada-Chorab – II Zastępca Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie.

W idealnie opracowanym harmonogramie znalazło się 6 szkół, które miały po 15 minut na przekonanie że to ich szkoła jest najlepsza. Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele i uczniowie którzy pokazywali zalety każdego z kierunków. Po prezentacjach na gimnazjalistów czekały stoiska każdej ze szkół gdzie mogli porozmawiać z uczniami i poznać szkołę „od kuchni” poprzez filmy i prezentacje multimedialne przygotowane specjalnie na tą okazję. Mamy nadzieję że każdy z przyszłych uczniów szkół ponadgimnazjalnych wyszedł z naszego spotkania pewien tego że propozycja edukacyjna w Siemianowicach Śląskich jest bardzo bogata, każdy znajdzie coś dla Siebie i warto zostać w Siemianowicach. Kochani gimnazjaliści jeśli chcecie jeszcze lepiej poznać naszą szkołę i porozmawiać z Nami i spędzić miło czas zapraszamy na DNI OTWARTE: 10.04 (piątek) w trakcie zajęć lekcyjnych i 11.04 (sobota) od godziny 9:00, czekamy na Was!