Strona główna Wycieczki Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin

1223
0

W dniach 04-08 marca 2015 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczno–Hotelarskie ITB Berlin (skrót od Internationale Touristik Börse ), które są największą i najważniejszą tego typu imprezą na świecie skupiającą w 26 halach (160 000 m²) 10 096 wystawców ze 186 krajów i regionów świata. Targi, w ciągu 5 dni odwiedziło ponad 175 000 osób. W tej liczbie po raz kolejny znaleźli się także uczniowie klas II i III technikum hotelarskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych COGITO, którzy w tej imprezie biorą udział od 1999 roku. Uczestnictwo w Targach jest dla nich nie tylko wspaniałą zabawą, ale także niepowtarzalną lekcją praktycznego wykorzystania instrumentów promocyjnych w działaniach marketingowych hoteli i biur podróży. To także wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów w światowej turystyce. Uczniowie mogą zapoznać się z najnowszymi technikami stosowanymi przez rodzime biura podróży i ich zachodnich konkurentów oraz nawiązać kontakty z przedstawicielami wiodących europejskich sieci i systemów hotelowych, w których mogą ubiegać się o możliwość odbycia praktyk zawodowych. Podczas wycieczki, oprócz udziału w targach, uczniowie zwiedzili także Poczdam oraz Berlin. Dla wszystkich była to niezapomniana przygoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.