Strona główna Biblioteka „Ogólnopolskie Wybory Książek” w Cogito

„Ogólnopolskie Wybory Książek” w Cogito

622
0

Wybory książek organizowane były przez czasopismo „Biblioteka w Szkole” oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Celem tej akcji było wybieranie książek, które uczniowie chcą czytać i mieć w bibliotece szkolnej. Uczestniczyło w niej 156 uczniów, którzy oddali głos w specjalnie przygotowanym lokalu wyborczym wyposażonym w urnę, komisję wyborczą oraz przygotowanymi kartami do głosowania. Głosowanie było anonimowe, wyborcy mogli podać maksymalnie trzy tytuły książek. W naszej szkole uczestnicy głosowania podali 125 tytułów różnych książek. Najwięcej głosów otrzymała książka „50 twarzy Greya” 41 głosów, „Pamiętnik narkomanki” – 16 głosów, „Hobbit” -14 w czołówce znajdowały się również następujące książki: „Niezgodna”, „Igrzyska śmierci”, „Dar anioła”, „Metro 2033” i wiele innych. Koordynatorami wyborów w naszej szkole były mgr Aleksandra Pytlik oraz mgr Helena Kruszecka, w komisji zasiadały A. Rubaj oraz I. Dziadkiewicz z klasy 3TKZ.

Poprzedni artykułCogito – sposób na rybę
Następny artykułCogito i kuchnia molekularna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.