Strona główna Wydarzenia Świąteczne kulinarne spotkanie (wiosna 2015)

Świąteczne kulinarne spotkanie (wiosna 2015)

690
0

Kontynuując tradycję Świątecznych Spotkań z Cogito gościliśmy w szkole dzieci ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego z Siemianowic Śląskich. We wtorek w godzinach popołudniowych nauczyciele mgr Bożena Trziszka ,mgr Helena Kruszecka oraz mgr Aleksandra Pytlik wraz z młodzieżą klasy czwartej o profilu kucharz i uczniami klasy drugiej o profilu technik żywienia i organizacji usług zaproponowali dzieciom przygodę z gotowaniem z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych. Większość dzieci odwiedziło nas już kolejny raz ze swoją opiekunką Kariną Nowak. Przy świątecznie nakrytym stole zapanowała świąteczna atmosfera , dzieci ze smakiem degustowały przygotowane przez siebie i starszych kolegów potrawy. Na stole zagościły :tortilla, świąteczny mazurek, ciasta, sok .Dzieci przygotowywały samodzielnie pisanki . Na naszych gości czekała niespodzianka w postaci czekoladowych zajączków oraz maskotek.. Nad całością wykonywanych przez dzieci zadań czuwali nasi uczniowie Estera Świerkot, Sebastian Przybyła , Paulina Wawrzyńczok, Kornelia Hyrnik oraz Karolina Jasik. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem – wspólną fotografią. Mamy nadzieję no kolejne spotkanie przed świętami Bożego Narodzenia.

Poprzedni artykułTargi turystyczne GLObalnie
Następny artykułDni otwarte 2015

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.