Strona główna Wydarzenia Targi turystyczne GLObalnie

Targi turystyczne GLObalnie

720

27 marca 2015 roku, klasy o profilu: technik hotelarz, technik obsługi turystycznej i technik organizacji reklamy, brały udział w Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2015 w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 1B. Podczas targów prezentowali się przedstawiciele Słowacji, Belgii, Bułgarii, Czech, Dominikany, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Indonezji, Litwy, Maroko, Rumunii, Tunezji, Ukrainy, Węgier, Włoch oraz Polski. Nasz kraj reprezentowali przedstawiciele regionów- z pysznym, regionalnym jedzeniem, biura podróży, hotele, ośrodki SPA, uzdrowiska a nawet przewoźnicy. Każdy z Nas mógł podejść do każdego ze stoisk, poznać ciekawostki o regionie, wziąć udział w konkursach, spróbować smakołyków i na chwilę przenieść się do wybranego zakątka świata. Uczniowie kierunków hotelarsko-turystycznych mogli porównać tegoroczne targi do tych na których byli parę tygodni temu- w Berlinie, oraz poznać tajniki turystyki. Przedstawiciele kierunku reklamy podziwiali wystawy targowe i sposób prezentacji wystawców. Gwoździem programu targów był pokaz skoków rowerowych, rzeszowskiego trialowca Krystiana Herba, który zachęcał odwiedzających do aktywnego wypoczynku.