Strona główna Wydarzenia U nas też zdaje się egzaminy ;-)

U nas też zdaje się egzaminy ;-)

552
0

W dniu dzisiejszym dotarły do nas długo oczekiwane wyniki ze styczniowych egzaminów technicznych (kwalifikacji: kelnera, hotelarza, informatyka, reklamy). Jak widać na załączonym uśmiechniętym zdjęciu (nie wszyscy dotarli z wrażenia 😉 ), mamy się czym pochwalić, gdyż zdecydowana większość ten egzamin zdała. Trafiły się także perełki, które zdobyły na egzaminie 100% punktów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych kwalifikacjach! 😎SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Poprzedni artykułCOGITO organizatorem Targów Edukacyjnych w Parku Tradycji
Następny artykułTargi turystyczne GLObalnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.