Strona główna Wydarzenia Pożegnanie klas czwartych (2015)

Pożegnanie klas czwartych (2015)

742
Stargate Atlantis
Stargate

24 kwietnia 2015 roku społeczność ZSP „Cogito“ żegnała uczniów klas czwartych, dla których dzień ten był uroczystym zakończeniem roku szkolnego. Na początek koleżanki i koledzy z klas młodszych przedstawili krótki program artystyczny, ukazujący w krzywym zwierciadle zabawne epizody ze szkolnego życia. Prawdziwym wokalnym talentem popisali się chłopcy z klasy 1 TIK, którzy swymi mocnymi głosami dzielnie wspierali koleżanki z klasy 2 TZ. Piosenki „Cogito da się kochać“ i „Ale to już było“ wywołały szczere wzruszenie naszych absolwentów. W części oficjalnej znalazły się życzenia dla uczniów klas czwartych od samorządu szkolnego reprezentowanego przez Kamilę Dec, piękne podziękowania absolwentów, w imieniu których głos zabrali Sylwia Pindel i Bartłomiej Bula a także okraszone życzliwym dowcipem przemówienie Pani Dyrektor Danuty Kopyczok. Najważniejszym punktem programu było uroczyste wręczenia świadectw ukończenia szkoły. Cała uroczystość przebiegała w serdecznej, chwilami wzruszającej atmosferze, szczególnie dziewczęta nie potrafiły powstrzymać łez. Mamy nadzieję, ze lata spędzone w ZSP „Cogito“ będą przez naszych absolwentów zawsze mile wspominane. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne w naszej galerii.