Strona główna Wydarzenia Pożegnanie klas czwartych (2015)

Pożegnanie klas czwartych (2015)

772
0

24 kwietnia 2015 roku społeczność ZSP „Cogito“ żegnała uczniów klas czwartych, dla których dzień ten był uroczystym zakończeniem roku szkolnego. Na początek koleżanki i koledzy z klas młodszych przedstawili krótki program artystyczny, ukazujący w krzywym zwierciadle zabawne epizody ze szkolnego życia. Prawdziwym wokalnym talentem popisali się chłopcy z klasy 1 TIK, którzy swymi mocnymi głosami dzielnie wspierali koleżanki z klasy 2 TZ. Piosenki „Cogito da się kochać“ i „Ale to już było“ wywołały szczere wzruszenie naszych absolwentów. W części oficjalnej znalazły się życzenia dla uczniów klas czwartych od samorządu szkolnego reprezentowanego przez Kamilę Dec, piękne podziękowania absolwentów, w imieniu których głos zabrali Sylwia Pindel i Bartłomiej Bula a także okraszone życzliwym dowcipem przemówienie Pani Dyrektor Danuty Kopyczok. Najważniejszym punktem programu było uroczyste wręczenia świadectw ukończenia szkoły. Cała uroczystość przebiegała w serdecznej, chwilami wzruszającej atmosferze, szczególnie dziewczęta nie potrafiły powstrzymać łez. Mamy nadzieję, ze lata spędzone w ZSP „Cogito“ będą przez naszych absolwentów zawsze mile wspominane. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne w naszej galerii.