Strona główna Wydarzenia Ciekawe Lekcje na temat reklamy z WSZOP

Ciekawe Lekcje na temat reklamy z WSZOP

843
0

W dniach 28 i 29 maja gościliśmy pracowników Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, którzy prowadzili dla nas wykłady z cyklu “Ciekawa lekcja”. Wykłady te są kolejnym dowodem na fakt, iż Reklama to dobry pomysł na przyszłość, ponieważ przydaje się w każdej dziedzinie życia. Pani dr Barbara Wolek-Kocur omówiła podstawowe zasady perswazji językowej i audiowizualnej stosowane w przekazach reklamowych. W drugiej części- w wykładzie na temat “Twój szef także spojrzy na Twojego FEJSA” przedstawiła możliwości skutecznej autokreacji w sieci oraz zwróciła uwagę na bezpieczeństwo poruszania się w mediach społecznościowych. Następnego dnia, Pani mgr Sylwia Duch zapoznała uczniów z podstawowymi technikami wywierania wpływu na decyzje klientów stosowanymi w reklamie czy sprzedaży bezpośredniej. W dużej części przybliżyła podstawowe zasady konstruowania przemówień oraz prezentacji. Dziękujemy WSZOP za kolejny rok współpracy. Obserwując zainteresowanie jakimi cieszą się te wykłady (co widać między innymi poprzez spontaniczne brawa po zakończeniu) mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym znowu spotkamy się na “Ciekawych Lekcjach”.