Strona główna Wydarzenia Jak stworzyć skuteczną kampanię reklamową?

Jak stworzyć skuteczną kampanię reklamową?

763
0

Dnia 22.05.2015 r. uczniowie klas drugiej i trzeciej o profilu Technik Organizacje Reklamy wzięli udział w wykładach o tematyce „Branding & Visual Identy” oraz warsztatach z zakresu „procesu projektowego” prowadzonych przez Pana Tomasza Gorol – absolwenta ASP. Uczniowie podczas spotkania mogli poznać tajniki dobrego brandu, proces powstawania loga i logotypu, kroje i style pisma oraz ich wpływ na kampanię, dobre sposoby stworzenia systemu identyfikacji wizualnej, oraz wiele innych ciekawostek które mogą przydać się w przyszłej karierze zawodowej. Kolejnym etapem spotkania były warsztaty, podczas których uczniowie podzieleni na grupy musieli wykazać się kreatywnością i zdolnościami manualnymi podczas tworzenia marki z danych podanych przez prowadzącego spotkanie. Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi za wykłady i warsztaty oraz możliwość poznania nowinek technologicznych z zakresu reklamy, mamy nadzieję że nie była to ostatnia szansa do spotkania.
Technik Organizacji Reklamy to kierunek, który jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego rynku pracy, w chwili obecnej nie ma możliwości prowadzenia jakiejkolwiek działalności bez dobrej reklamy, zapraszamy więc gimnazjalistów na kierunek Technik Organizacji Reklamy w COGITO, gdzie możemy tworzyć i podziwiać, poznawać i wykorzystywać wiedzę, a co najważniejsze wykazywać się kreatywnością, a najdziwniejszy pomysł dzięki pomocy wykwalifikowanej kadry przekształcić w najlepszą kampanie reklamową.
Technik Organizacji Reklamy to właściwy kurs w Twoim życiu.