Strona główna Biblioteka COGITO tworzy bibliotekę w świetlicy środowiskowej

COGITO tworzy bibliotekę w świetlicy środowiskowej

549
0

Uczniowie Cogito od dwóch lat zbierają książki dla dzieci razem z fundacją Rozwój w ramach kampanii Zaczytani. W ramach kampanii udało nam się zebrać ogólnie 800 książeczek, które zostały przekazane Fundacji. Fundacja zbiera w całej Polsce przy pomocy wolontariuszy książki dla dzieci by tworzyć biblioteki w szpitalach dziecięcych i w świetlicach środowiskowych. W tym roku nazbieraliśmy 150 książek, które zostały przekazane Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego w Siemianowicach Śląskich. Przy tej okazji starsi koledzy z klasy 1TTZ oraz 2TZ czytali wcześniej przygotowane bajki oraz razem z dziećmi bawili się. Uśmiechom i wspólnym zabawom nie było końca. Mamy nadzieję, na spotkanie z naszymi młodszymi kolegami w przyszłym roku szkolnym. Na koniec dzieci zostały obdarowane maskotkami i słodyczami.

Podziekowanie_zaczytani

Poprzedni artykułDzień sportu w Cogito (2015)
Następny artykułKowadło Zdrowia dla Cogito

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.