Strona główna Wydarzenia Dzień sportu w Cogito (2015)

Dzień sportu w Cogito (2015)

809
0

Dnia 1 czerwca odbył się w naszej szkole DZIEŃ SPORTU zorganizowany z okazji DNIA DZIECKA. Rywalizacja opierała się na trzech dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, piłce koszykowej i tenisie stołowym. Przed rozpoczęciem zmagań sportowców, uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w pokazie szermierki prowadzonym przez zaproszonych gości: trenerkę i zawodniczki klubu UKS „WOŁODYJOWSKI”. Warto nadmienić, iż uczennica naszej szkoły Izabela Konwicka jest zawodniczką tego klubu i odnosi znaczące sukcesy. Po kilkugodzinnych trudach i zaangażowaniu zawodników zostali wyłonieni zwycięzcy.

  • W piłce nożnej I miejsce zajęła reprezentacja klasy 1TIK, II miejsce 1TTZ, III miejsce 3TKZ.
  • W piłce koszykowej I miejsce zajęli reprezentanci 3TKZ, II miejsce 3TIR, III miejsce 1TIK.
  • W tenisie stołowym w rywalizacji dziewcząt I miejsce zajęła Ewelina Kawecka uczennica klasy 1TZ, II miejsce Izabella Konwicka z klasy 1TIK, III miejsce Patrycja Bula z klasy 2TH.
  • W rywalizacji chłopców I miejsce zajął Jakub Jochemczyk z klasy 1TZ, II miejsce Adrian Pniok z klasy 1TZ, III miejsce Sebastian Kapias z klasy 1TIK.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Zapraszamy za rok 😉