Strona główna Wydarzenia ZAGRANICZNI GOŚCIE W COGITO

ZAGRANICZNI GOŚCIE W COGITO

593
0

Nie po raz pierwszy zagraniczni goście odwiedzili naszą szkołę. Tym razem były to dwie studentki przebywające w tym semestrze w Polsce w ramach międzynarodowego projektu European Voluntary Service. Rosy Magliano z Włoch i Tania Jorge z Portugalii przeprowadziły dla nas niecodzienne lekcje angielskiego, w trakcie których obejrzeliśmy prezentacje o ich krajach. Rosy i Tania opowiadały o kulturowych i realioznawczych ciekawostkach, a krótkie filmy zachęcały pięknymi krajobrazami do odwiedzenia tych miejsc. Dowiedzieliśmy się też w jaki sposób możemy wziąć udział w projekcie EVS i jakie byłyby z tego korzyści. Mieliśmy okazję zapytać o wrażenia Rosy i Tani z pobytu w Polsce. Nasz kraj bardzo im się podoba, ponieważ mamy dużo miejsc godnych zobaczenia. Spotkania z zagranicznymi gośćmi pozwalają nie tylko dowiedzieć się czegoś ciekawego o innych krajach, ale też w praktyce sprawdzić swoją znajomość angielskiego.

Poprzedni artykułKorekta planu ver5.
Następny artykułZajęcia w dniu 28.09.2015r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.