Strona główna Wydarzenia Cogito na konferencji „Nasz świat, nasza godność, nasza przyszłość”

Cogito na konferencji „Nasz świat, nasza godność, nasza przyszłość”

639
0

W Katowicach miała odbyła się konferencja przygotowana przez uczniów szkół katowickich, miała ona na celu podsumowanie projektu „Zmień nawyki na lepsze”. Uczestnicy konferencji spotkali się na happeningu na Rynku w Katowicach i wśród przechodniów tańczyli w koszulkach z napisami kupuj odpowiedzialnie. Druga część konferencji miała miejsce w Pałacu Młodzieży, odbywały się   tam prezentacje, warsztaty dot. mody, zdrowego żywienia, elektroniki oraz bardzo ciekawe zajęcia pt. „Wyśledź swoją komórkę”. Na koniec odbyła się debata dot. odpowiedzialnych zakupów oraz ekologiczny pokaz mody. W przerwie poczęstowano wszystkich obiadem, który składał się ze zdrowej żywności np. kotlety z czerwonych buraków. Wiele się na tej konferencji dowiedzieliśmy. Konferencja była finansowana ze środków Unii Europejskiej oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Poprzedni artykułDZIEŃ ŚWIĘTYCH
Następny artykułNajstraszniejszy dzień w roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.