Strona główna Wydarzenia Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

755
0

Dnia 13.10.2015 z okazji Dnia Edukacji Narodowej w ZSP COGITO, odbył się kabaret pt.”Monitoring-bezpieczna szkoła”, nasi uczniowie przez chwilę mogli poczuć się jak nauczyciele i w humorystyczny  sposób pokazać ich codzienną pracę. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 13, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły zostali przywitani i zapoznani z tematem przewodnim. Cały program artystyczny został przygotowany przez uczniów wielu klas pod opieką P.Anny Samek- nauczycielki języka niemieckiego i P.Izabeli Duras- nauczycielki wychowania fizycznego. Po części artystycznej przyszedł czas na życzenia, przewodnicząca SU Kamila Dec podziękowała nauczycielom i dyrekcji, a uczniowie klas czwartych na ręce Pani Dyrektor Danuty Kopyczok i Pana Dyrektora Damiana Królikowskiego złożyli kwiaty symbolizujące wdzięczność za wpajaną wiedzę i troskę. Spotkanie zakończyła Pani Dyrektor która podziękowała za przygotowanie akademii i poinformowała nauczycieli o bieżących sprawach szkolnych. Każdy z pracowników szkoły został uhonorowany symbolicznym dyplomem.

W imieniu wszystkich Uczniów składam nauczycielom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia- cierpliwości i zdrowia, a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w pracy 😉