Strona główna Wydarzenia DZIEŃ ŚWIĘTYCH

DZIEŃ ŚWIĘTYCH

731
0

W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych dzisiejszy dzień był w Cogito „Dniem Świętych”. Hasło przewodnie dzisiejszego dnia, to słowa św. Proboszcza z Ars: „Nie wszyscy święci dobrze zaczęli, ale wszyscy dobrze skończyli”, które miało nam przypomnieć, że świętymi stajemy się przez styl życia i jest to stan do osiągnięcia dla każdego. Nauczyciele i uczniowie ubrali się dzisiaj odświętnie, przypomnieli sobie życiorysy swoich patronów, czytali, dodające otuchy, rozwieszone na szkolnych korytarzach, sentencje o świętości. Na przerwach duchowo wzbogacały nas utwory muzyczne tematycznie związane z dzisiejszym dniem i prezentacja multimedialna, autorstwa Pauliny z IV TH, przypominająca sylwetki najpopularniejszych świętych.

Poprzedni artykułUczniowie reklamy na Kongresie małych i średnich przedsiębiorstw
Następny artykułCogito na konferencji „Nasz świat, nasza godność, nasza przyszłość”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.