Strona główna Wydarzenia Finalista „Trzeba pamiętać…” w COGITO

Finalista „Trzeba pamiętać…” w COGITO

592
0

Do wojewódzkiego konkursu historycznego „Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego na rok szkolny 2015/2016 zakwalifikował się nasz uczeń Przemysław Szymański. Przemek otrzymał tytuł finalisty w tym konkursie przeprowadzonym w dn. 21.10.2015 r. w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „ WOM” w Katowicach i otrzymał dyplom z rąk Marszałka Województwa Śląskiego Pana Wojciecha Saługi.

Poprzedni artykułLoteria fantowa w Cogito
Następny artykułUczniowie reklamy na Kongresie małych i średnich przedsiębiorstw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.