Strona główna Biblioteka Loteria fantowa w Cogito

Loteria fantowa w Cogito

1298
0

19 października 2015 roku w naszej szkole odbyła się loteria fantowa. Przygotowaliśmy wiele ciekawych fantów, za niewygórowaną cenę J Każdy los wygrywał. Już za złotówkę można było wylosować maskotki, kubki, długopisy, notesy, książki, a nawet filmy DVD. Było też kilka niespodzianek. Dochód z loterii przeznaczamy na znaczki potrzebne przy Maratonie Pisania Listów, który w Cogito odbędzie się 12 grudnia 2015. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w loterii!

Poprzedni artykułSpotkanie podróżnicze
Następny artykułFinalista „Trzeba pamiętać…” w COGITO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.