Strona główna Wydarzenia Najstraszniejszy dzień w roku

Najstraszniejszy dzień w roku

710
0

Halloween wpisało się już w tradycję naszej szkoły. Reprezentanci klas wzięli udział w corocznej konkurencji na najlepiej udekorowaną dynie (gratulacje dla 1TZ, która wygrała!) a kolejni szukali czarownic, tym razem w innej wersji, każdy z uczniów musiał odnaleźć 6 czarownic i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Legendarny pokój strachu nie zawiódł i tym razem, uczniowie klasy 3TKZ, i ich młodsi pomocnicy przygotowali wspaniałe przeżycia dla wszystkich którzy przynieśli rzeczy potrzebne zwierzakom w schronisku. Mamy nadzieję że jak zawsze halloweenowa „uroczystość” przypadła Wam do gustu, dziękujemy za duże zainteresowanie i wspaniałą zabawę. Zdjęcia dostępne na naszym facebooku!

Poprzedni artykułCogito na konferencji „Nasz świat, nasza godność, nasza przyszłość”
Następny artykułKawa i czekolada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.