Strona główna Konkursy Angelika Bielska podwójną laureatką konkursu „Jesień w obiektywie”

Angelika Bielska podwójną laureatką konkursu „Jesień w obiektywie”

1504
0

Angelika Bielska z klasy 4TIR zdobyła dwukrotnie 1 miejsce w regionalnym konkursie fotograficznym „Jesień w obiektywie” 2015 organizowanym przez siemianowicki MDK im. Henryka Jordana. Angelika została laureatką konkursu internautów oraz zdobywczynią 1 miejsca w wyniku obrad jury. Uroczystość wręczania dyplomów, nagród i niespodzianek dla wszystkich uczestników konkursu fotograficznego oraz wokalnego „Jesień wspomnień” odbyła się w Parku Tradycji w Michałkowicach. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentowało łącznie 3 uczniów, oprócz wspomnianej laureatki – Agnieszka Rubaj z klasy 4TKZ oraz Olaf Janik z klasy 1TIK. Zdjęcia uczestników konkursu fotograficznego posłużyły jako piękna oprawa koncertu finalistów konkursu wokalnego „Jesień wspomnień”. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a Angelice gratulujemy z okazji podwójnego zwycięstwa Jesteśmy dumni!

Poprzedni artykułNapisz list zmień życie!
Następny artykułWarsztaty „Krok naprzód”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.