Strona główna Konkursy Angelika Bielska podwójną laureatką konkursu „Jesień w obiektywie”

Angelika Bielska podwójną laureatką konkursu „Jesień w obiektywie”

1884
0

Angelika Bielska z klasy 4TIR zdobyła dwukrotnie 1 miejsce w regionalnym konkursie fotograficznym „Jesień w obiektywie” 2015 organizowanym przez siemianowicki MDK im. Henryka Jordana. Angelika została laureatką konkursu internautów oraz zdobywczynią 1 miejsca w wyniku obrad jury. Uroczystość wręczania dyplomów, nagród i niespodzianek dla wszystkich uczestników konkursu fotograficznego oraz wokalnego „Jesień wspomnień” odbyła się w Parku Tradycji w Michałkowicach. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentowało łącznie 3 uczniów, oprócz wspomnianej laureatki – Agnieszka Rubaj z klasy 4TKZ oraz Olaf Janik z klasy 1TIK. Zdjęcia uczestników konkursu fotograficznego posłużyły jako piękna oprawa koncertu finalistów konkursu wokalnego „Jesień wspomnień”. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a Angelice gratulujemy z okazji podwójnego zwycięstwa Jesteśmy dumni!