Strona główna Wydarzenia Cogito na 5 Grze Miejskiej Fair Train

Cogito na 5 Grze Miejskiej Fair Train

737
0

Z okazji Tygodnia Edukacji Globalnej uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami brali udział w V Grze Miejskiej Fair Train w Katowicach. Uczestniczyło w niej 36 drużyn ze szkół woj. śląskiego oraz po raz pierwszy goście z Wielkiej Brytanii, Cypru oraz Włoch. Zadaniem uczestników było wykonanie zadań na 12 stacjach umieszczonych w różnych częściach Katowic. Zadania dot. między innymi: Sprawiedliwego handlu, tolerancji, bezpieczeństwa żywnościowego, klimatu i odnawialnych źródeł energii, problemów osób niepełnosprawnych oraz problemów edukacji w krajach globalnego południa. Zadania nie były łatwe, pogoda sprawiła nam psikusa dość mocno padało ale zabawa była świetna, dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy. Drużyny naszej szkoły wypadły dobrze do głównej nagrody zabrakło nam 2 punkty. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku kolejny raz weźmiemy udział w podobnym wydarzeniu.

Poprzedni artykuł40  OLIMPIADA  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO
Następny artykułMikołaj już w listopadzie?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.