Strona główna Wydarzenia Dzień Patrona w „Cogito”

Dzień Patrona w „Cogito”

633
0

Uroczyste obchody Dnia Patrona stały się już tradycją naszej szkoły. W tym roku  Zbigniewowi Herbertowi poświęcono  akademię, podczas której, wykorzystując ciekawą formę przesłuchania, uczniowie „Cogito” Michał Woźniak, Jacek Matynia i Denis Hole przybliżyli  życie i twórczość  patrona naszej szkoły. Po akademii przedstawiciele klas prezentowali scenki ilustrujące wizerunek nauczyciela z utworu  Zbigniewa Herberta „Pan od przyrody”. Gratulujemy klasom 1TH, 2TH, 3TH oraz 2TiK odwagi i pomysłowości. Jednogłośnie za najlepszą prezentację  uznano występ uczennic z klasy 2TH. Z okazji dnia Patrona w naszej szkole odbył się także konkurs na najlepszy plakat ilustrujący wiersz „O dwu nogach Pana Cogito”. Wszystkie zgłoszone prace były bardzo ciekawe. Spontaniczne głosowanie wśród uczniów i nauczycieli wyłoniło zwycięzców. I miejsce zajęła klasa 2TH, II miejsce przypadło klasie 2 TiR a III miejsce – 3TH.  Dodatkową atrakcją Dnia Patrona była możliwość skosztowania wspaniałych przysmaków : żurku i deseru Pana Cogito.

Poprzedni artykułProblem uchodźców w Polsce – debata
Następny artykułKolejny projekt jest nasz!!! Doświadczenie kluczem do sukcesu zawodowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.