Strona główna Programy Europejskie Kolejny projekt jest nasz!!! Doświadczenie kluczem do sukcesu zawodowego.

Kolejny projekt jest nasz!!! Doświadczenie kluczem do sukcesu zawodowego.

Z wielką radością informujemy, że naszej szkole kolejny raz przyznano środki w ramach projektów europejskich. Tym razem będzie to projekt realizowany w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” zatwierdzony do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PO-WER. Realizacja projektu rozpocznie się w styczniu 2016, a zakończy w maju 2017r. Prosimy o śledzenie informacji dotyczących rekrutacji poszczególnych grup na stronie internetowej szkoły i tablicy informacyjnej.