Strona główna Biblioteka Napisz list zmień życie!

Napisz list zmień życie!

686
0

10.12.2015 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Cogito w godzinach od 9.00 do 13.00 odbędzie się MARATON PISANIA LISTÓW w ramach święta Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka. Wysłać będziemy listy solidarności do osób, których prawa są łamane. Im więcej listów napiszemy, tym większa szansa, że uda nam się poprawić los danego bohatera lub bohaterki. W Polsce piszemy w ponad 500 miejscach. Rezultaty Maratonu są widoczne od razu. Już w jego trakcie otrzymuje się wiele pozytywnych wiadomości – ludzie są uwalniani z więzień, władze reagują na nasze apele. Listy są ogromnym wsparciem dla bohaterów i ich bliskich – dają im siłę i nadzieję w walce o swoje prawa.

Poprzedni artykułCOGITO dla dzieci w Święto Misia
Następny artykułAngelika Bielska podwójną laureatką konkursu „Jesień w obiektywie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.