Strona główna Biblioteka Śląskie Targi Książki (2015)

Śląskie Targi Książki (2015)

793
0

Uczennice z naszej szkoły odwiedziły wraz z opiekunem I Śląskie Targi Książki W Katowicach organizowane po raz pierwszy w Centrum Kongresowym. Miałyśmy możliwość wymienienia przeczytanych przez nas książek, zakupiłyśmy także nowe książki po atrakcyjnych cenach. Uczestniczyłyśmy także w konkursie „Tytułomania” przygotowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Katowicach. Spotkałyśmy Mariusza Szczygła, autora reportaży, Marka Krajewskiego oraz Jerzego Kisielewskiego. Poznałyśmy ofertę 100 wystawców prezentujących się na Targach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda się nam targi odwiedzić.

Poprzedni artykułKawa i czekolada
Następny artykułCogito na Grze miejskiej „Globalne Piekary”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.