Strona główna Wydarzenia Warsztaty „Krok naprzód”

Warsztaty „Krok naprzód”

642
0

10 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbędzie się Maraton Pisania Listów. W związku z tym zostały przeprowadzone warsztaty w klasach 1THT, 2TTZ, 3TIR, 2TIK oraz w klasie 3 Gimnazjum nr 3 w Siemianowicach Śląskich, która też weźmie udział w tym wydarzeniu. Warsztaty miały na celu zapoznanie uczniów z historiami bohaterów i bohaterek Maratonu Pisania Listów 2015, zwiększenie wiedzy dotyczącej sytuacji praw człowieka w różnych krajach, przybliżenie wiadomości dotyczących cech praw człowieka, budowanie empatii i solidarności międzynarodowej. Uczestnicy warsztatów wcielali się w postacie, których będziemy bronić, opisywali prawa, które były łamane w stosunku do nich, mieli okazję wypowiedzieć opinię na ten temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.