Strona główna Wydarzenia Warsztaty „Krok naprzód”

Warsztaty „Krok naprzód”

757
0

10 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbędzie się Maraton Pisania Listów. W związku z tym zostały przeprowadzone warsztaty w klasach 1THT, 2TTZ, 3TIR, 2TIK oraz w klasie 3 Gimnazjum nr 3 w Siemianowicach Śląskich, która też weźmie udział w tym wydarzeniu. Warsztaty miały na celu zapoznanie uczniów z historiami bohaterów i bohaterek Maratonu Pisania Listów 2015, zwiększenie wiedzy dotyczącej sytuacji praw człowieka w różnych krajach, przybliżenie wiadomości dotyczących cech praw człowieka, budowanie empatii i solidarności międzynarodowej. Uczestnicy warsztatów wcielali się w postacie, których będziemy bronić, opisywali prawa, które były łamane w stosunku do nich, mieli okazję wypowiedzieć opinię na ten temat.

Poprzedni artykułAngelika Bielska podwójną laureatką konkursu „Jesień w obiektywie”
Następny artykułCOGITO w finale międzywojewódzkiego konkursu „Bój o czapkę kpt. Antoniego Stawarza”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.