Strona główna Wydarzenia Walentynki 2016!

Walentynki 2016!

610
0

Ponieważ w tym roku 14 lutego przypada na niedzielę, Walentynki w „Cogito” obchodziliśmy już dziś. By uświetnić to wyjątkowe dla nas święto, samorząd szkolny zorganizował pocztę walentynkową, cieszącą się szczególnym zainteresowaniem zakochanych. Oprócz tego uczniowie „Cogito” mogli zaopatrzyć się w kolorowe serduszka z napisami odzwierciedlającymi ich nastrój i uczucia w tym dniu. Na trzeciej godzinie lekcyjnej wszyscy chętni mogli wziąć udział w integracyjnym tańcu belgijskim, niezwykle popularnym wśród młodzieży, co potwierdziła tegoroczna studniówka.

Panie Anna Musiał i Ewa Czyrwik przygotowały przegląd poezji miłosnej. Najpiękniejsze wiersze o miłości polskich poetów prezentowali uczniowie klas 1TIK, 2 TIK, 2 TTZ, 4 TIR a ich wystąpienia uatrakcyjniły piosenki w wykonaniu Nicole Andrukowicz. Na końcu wszyscy wykonawcy zaśpiewali wspólnie z publicznością piosenkę zespołu The Beatles „All you need is love”, będącą swoistym hymnem miłości. Ogarnęła nas wtedy atmosfera wyjątkowej radości i towarzyszyła nam już do końca dnia. Zdjęcia dostępne  na naszym facebooku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.