Strona główna Wydarzenia Walentynki 2016!

Walentynki 2016!

790

Ponieważ w tym roku 14 lutego przypada na niedzielę, Walentynki w „Cogito” obchodziliśmy już dziś. By uświetnić to wyjątkowe dla nas święto, samorząd szkolny zorganizował pocztę walentynkową, cieszącą się szczególnym zainteresowaniem zakochanych. Oprócz tego uczniowie „Cogito” mogli zaopatrzyć się w kolorowe serduszka z napisami odzwierciedlającymi ich nastrój i uczucia w tym dniu. Na trzeciej godzinie lekcyjnej wszyscy chętni mogli wziąć udział w integracyjnym tańcu belgijskim, niezwykle popularnym wśród młodzieży, co potwierdziła tegoroczna studniówka.

Panie Anna Musiał i Ewa Czyrwik przygotowały przegląd poezji miłosnej. Najpiękniejsze wiersze o miłości polskich poetów prezentowali uczniowie klas 1TIK, 2 TIK, 2 TTZ, 4 TIR a ich wystąpienia uatrakcyjniły piosenki w wykonaniu Nicole Andrukowicz. Na końcu wszyscy wykonawcy zaśpiewali wspólnie z publicznością piosenkę zespołu The Beatles „All you need is love”, będącą swoistym hymnem miłości. Ogarnęła nas wtedy atmosfera wyjątkowej radości i towarzyszyła nam już do końca dnia. Zdjęcia dostępne  na naszym facebooku!