Strona główna Wydarzenia „Cogito zainspirowane Herbertem”

„Cogito zainspirowane Herbertem”

W Galerii Otwartej Miejskiej Biblioteki Publicznej w dniach 14.03 – 9.04.2016 będzie można obejrzeć nową wystawę pod hasłem: „Cogito zainspirowane Herbertem”. Jest ona owocem współpracy Biblioteki oraz ZSP „Cogito” i jego uczniów. Szkoła ta należy do elitarnego Klubu Herbertowskich Szkół i w związku z tym różnymi metodami i środkami propaguje twórczość swojego Patrona. Prezentowane na wystawie prace uczniów szkoły zainspirowane zostały twórczością Herberta – przybrały m.in. formę fotografii, rysunku czy mozaiki.
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się 14 marca o godzinie 12.00. Będzie to wyjątkowe spotkanie z twórczością i życiem Zbigniewa Herberta, z jego nieprzemijającym „Przesłaniem…” oraz innymi pięknymi utworami.