Strona główna Wydarzenia Mój pomysł na przyszłość

Mój pomysł na przyszłość

615
0

W piątek 4 marca 2016 roku w ZSP Cogito odbył się cykl warsztatów prowadzonych przez Pana doktora Pawła Kaletę doradcę pracującego w Parlamencie Europejskim w Brukseli.
Młodzież naszej szkoły miała okazję zapoznać się z możliwościami rozwoju zawodowego jakie stwarza Unia Europejska. Warsztaty odbywały się w poszczególnych grupach zawodowych. Uczniowie klas reklamy, hotelarstwa, turystyki, informatyki, usług gastronomicznych i żywienia dowiedzieli się w jaki sposób można uzyskać unijne dofinansowanie na rozwój własnego biznesu i jakie młodzi ludzie mają perspektywy w krajach unijnych. Konkretne, praktyczne wskazówki na pewno będą przydatne w przyszłości.

Poprzedni artykułWyniki rekrutacji do UK
Następny artykuł„Cogito zainspirowane Herbertem”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.