Strona główna Wydarzenia Mój pomysł na przyszłość

Mój pomysł na przyszłość

510
0

W piątek 4 marca 2016 roku w ZSP Cogito odbył się cykl warsztatów prowadzonych przez Pana doktora Pawła Kaletę doradcę pracującego w Parlamencie Europejskim w Brukseli.
Młodzież naszej szkoły miała okazję zapoznać się z możliwościami rozwoju zawodowego jakie stwarza Unia Europejska. Warsztaty odbywały się w poszczególnych grupach zawodowych. Uczniowie klas reklamy, hotelarstwa, turystyki, informatyki, usług gastronomicznych i żywienia dowiedzieli się w jaki sposób można uzyskać unijne dofinansowanie na rozwój własnego biznesu i jakie młodzi ludzie mają perspektywy w krajach unijnych. Konkretne, praktyczne wskazówki na pewno będą przydatne w przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.