Strona główna Komunikaty Zaproszenie na zajęcia taneczne

Zaproszenie na zajęcia taneczne

788

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie Rafał Piech, SKT „Flamenco” oraz siemianowickie Gimnazjum Nr 3 serdecznie zaprasza dzieci (i młodzież) z Państwa placówki na bezpłatne zajęcia z breakdance, które poprowadzi znany tancerz i choreograf – Marcin „FRODO” Kowalski !

Zajęcia odbywać się będą w auli Gimnazjum Nr 3 w Siemianowicach Śląskich, w każdą środę, począwszy od 16 marca do 15 czerwca 2016 roku. Początek zajęć o godzinie 16.00! Zapisy odbędą się na pierwszych zajęciach, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Prowadzący zajęcia – Marcin „FRODO” Kowalski Tancerz – to znany choreograf, uczestnik programu „You Can Dance”, finalista programu „Mam talent”, członek grupy tanecznej „Molo Frodo Elektryczny Tomek”. Bierze udział w pokazach w całej Polsce. Pracował z takimi artystami jak InGrid, Ich Troje, Zakopower, Doda.