Strona główna Komunikaty Zaproszenie na zajęcia taneczne

Zaproszenie na zajęcia taneczne

573
0

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie Rafał Piech, SKT „Flamenco” oraz siemianowickie Gimnazjum Nr 3 serdecznie zaprasza dzieci (i młodzież) z Państwa placówki na bezpłatne zajęcia z breakdance, które poprowadzi znany tancerz i choreograf – Marcin „FRODO” Kowalski !

Zajęcia odbywać się będą w auli Gimnazjum Nr 3 w Siemianowicach Śląskich, w każdą środę, począwszy od 16 marca do 15 czerwca 2016 roku. Początek zajęć o godzinie 16.00! Zapisy odbędą się na pierwszych zajęciach, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Prowadzący zajęcia – Marcin „FRODO” Kowalski Tancerz – to znany choreograf, uczestnik programu „You Can Dance”, finalista programu „Mam talent”, członek grupy tanecznej „Molo Frodo Elektryczny Tomek”. Bierze udział w pokazach w całej Polsce. Pracował z takimi artystami jak InGrid, Ich Troje, Zakopower, Doda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.