Strona główna Wydarzenia Kolory trzeźwości

Kolory trzeźwości

701
0

ZSP Cogito, w ramach profilaktyki uzależnień, od wielu lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Siemianowickiego Klubu Abstynentów „Szafran”. W ramach tej współpracy uczniowie uczestniczą w prelekcjach, w czasie których członkowie stowarzyszenia dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z trudną drogą wychodzenia z nałogu. Młodzież bierze również udział w licznych konkursach związanych z profilaktyka uzależnień. W tym roku stowarzyszenie, we współpracy z Urzędem Miasta, zorganizowało konkurs plastyczny „Kolory trzeźwości”. Uczennica klasy I TIK Angelika Heba, pod opieką mgr Heleny Kruszeckiej, zajęła pierwsze miejsce. Motywem przewodnim plakatu było hasło: „100% trzeźwości to 100% możliwości”. Cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy i mamy nadzieję, że współpraca ze Stowarzyszeniem Siemianowickiego Klubu Abstynentów „Szafran” będzie się rozwijać.

kolory_trzezwosci_2016