Strona główna Wydarzenia Wnuczek z „Cogito” nauczy

Wnuczek z „Cogito” nauczy

392
0

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych „Cogito” włączył się w akcję organizowania ciekawych zajęć dla seniorów z Siemianowic Śląskich. Uczniowie pod kierunkiem nauczyciela informatyki Dariusza Łabędzkiego w ramach cotygodniowych zajęć wprowadzają nestorów w arkana informatyki, rozpoczynając od niezwykle potrzebnych umiejętności t.j. wysyłanie e-mail czy wyszukiwanie ciekawych informacji. Pierwsze zajęcia, które odbyły się 11 kwietnia, można zaliczyć do bardzo udanych. Uczniowie naszej szkoły zaprosili swoich bliskich, by w łatwy a przy tym bardzo atrakcyjny sposób wyjaśnić im zasady korzystania z komputera. Trzeba podkreślić, że wspólne zajęcia odbywały się w niezwykle miłej atmosferze i stały się okazją do kontaktów przedstawicieli różnych pokoleń, kontaktów opartych na szacunku, zrozumieniu i życzliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.