Strona główna Wydarzenia Wnuczek z „Cogito” nauczy

Wnuczek z „Cogito” nauczy

492
0

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych „Cogito” włączył się w akcję organizowania ciekawych zajęć dla seniorów z Siemianowic Śląskich. Uczniowie pod kierunkiem nauczyciela informatyki Dariusza Łabędzkiego w ramach cotygodniowych zajęć wprowadzają nestorów w arkana informatyki, rozpoczynając od niezwykle potrzebnych umiejętności t.j. wysyłanie e-mail czy wyszukiwanie ciekawych informacji. Pierwsze zajęcia, które odbyły się 11 kwietnia, można zaliczyć do bardzo udanych. Uczniowie naszej szkoły zaprosili swoich bliskich, by w łatwy a przy tym bardzo atrakcyjny sposób wyjaśnić im zasady korzystania z komputera. Trzeba podkreślić, że wspólne zajęcia odbywały się w niezwykle miłej atmosferze i stały się okazją do kontaktów przedstawicieli różnych pokoleń, kontaktów opartych na szacunku, zrozumieniu i życzliwości.

Poprzedni artykułUczniowie „Cogito” czytają wiersze Herberta (2016)
Następny artykułKolory trzeźwości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.