Strona główna Wydarzenia Cudze chwalicie, swego nie znacie czyli Cogito na drogach Śląska Opolskiego

Cudze chwalicie, swego nie znacie czyli Cogito na drogach Śląska Opolskiego

683
0

Uczniowie klas 2TTZ i 1THT 30 maja 2016 wsiedli do pociągu, a droga wiodła ich przez stacje kolejowe Katowic, Gliwic i Opola. Celem wycieczki było fantastyczne, usytuowane na Wyspie Bolko ZOO z gromadką „milusińskich” reprezentantów różnych regionów świata. Najbardziej urzekły nas małpie figle, zdolności akrobatyczne uchatek, miniaturowe misie koala… Dość, że trudno było nam opuścić to miejsce. Pełni otwartości na nowe wyzwania, na złość upalnej pogodzie, udaliśmy się podziwiać: średniowieczną Wieżę Piastowską i mury obronne, rynek z ratuszem i zabytkowymi kamienicami, Aleję gwiazd, Skwer Artystów na Wzgórzu Uniwersyteckim i opolską Wenecję. Podczas zwiedzania towarzyszyły nam odgłosy prób 53. KFPP OPOLE 2016. Krótko mówiąc OPOLE DA SIĘ LUBIĆ 😉

[juicebox gallery_id=”20″]