Strona główna Wydarzenia Maturę w COGITO czas zacząć

Maturę w COGITO czas zacząć

624
1

Coś się kończy, coś zaczyna…

Jeszcze kilka dni temu ocieraliśmy łzy wzruszania z pożegnań z czwartymi klasami, a dziś te same osoby pełne mobilizacji i stresu ustawiły się przed salą na której rozpocznie się ważny dla nich egzamin. Maturzyści z COGITO z dokumentami i ściśniętymi w dłoni długopisami rozpoczęli w dniu dzisiejszym kilkunastodniowe zmagania ze stresem egzaminacyjnym i pytaniami egzaminów maturalnych. Trzymamy za nich kciuki i mamy nadzieję, że zakończone pozytywnie egzaminy otworzą im drzwi na wybrane uczelnie wyższe.

Powodzenia!

[juicebox gallery_id=”9″]

Poprzedni artykułHarmonogram matur
Następny artykułSzczęściu trzeba dopomagać…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.