Strona główna Programy Europejskie Praktyki w Stafford 2016

Praktyki w Stafford 2016

627
0

Nasze praktyki odbywamy w różnych hotelach i restauracjach. Adam w Hamiltons restaurant w Wolverhampton a Ola z Patrycją w hotelu Littleton Arms w Penkridge. Adam swoje praktyki odbywał w kuchni gdzie do jego obowiązków należało wykonywanie czynności porządkowych na stanowiskach pracy, obieranie i krojenie warzyw, mielenie ziemniaków, odważanie składników, pomoc w dostawie towaru. Z kolei Ola i Patrycja odbywały swoje praktyki na kuchni i hausekeeping’u. Do ich obowiązków należało: Dbanie o należyty wygląd pokoi, przygotowanie posiłków na lunch, dbanie o zachowanie czystości w miejscu pracy, dbanie o czystość w sali konsumenckiej, krojenie warzyw i owoców, pomoc w przygotowaniu śniadań, lunchy, przekąsek oraz pieczenie ciast np. brauni. Mimo dużego nakładu pracy często i napiętego harmonogramu dnia ,zdarzały się śmieszne sytuacje jak i również chwile zabawy np. tańce i śpiewy w kuchni z kucharzami. Ola. I Patrycja otrzymały pseudonimy z bajek angielskich, ponieważ pracownicy nie potrafili wypowiadać naszych imion Olę nazwano Olaf (z krainy lodu) a Patrycję Pat (z bajki listonosz Pat). Każde z nas dużo wyniosło z naszych praktyk i pomimo ciężkiej momentami pracy chętnie byśmy tu wrócili.