Strona główna Programy Europejskie Praktyki w Stafford 2016

Praktyki w Stafford 2016

433
0

Nasze praktyki odbywamy w różnych hotelach i restauracjach. Adam w Hamiltons restaurant w Wolverhampton a Ola z Patrycją w hotelu Littleton Arms w Penkridge. Adam swoje praktyki odbywał w kuchni gdzie do jego obowiązków należało wykonywanie czynności porządkowych na stanowiskach pracy, obieranie i krojenie warzyw, mielenie ziemniaków, odważanie składników, pomoc w dostawie towaru. Z kolei Ola i Patrycja odbywały swoje praktyki na kuchni i hausekeeping’u. Do ich obowiązków należało: Dbanie o należyty wygląd pokoi, przygotowanie posiłków na lunch, dbanie o zachowanie czystości w miejscu pracy, dbanie o czystość w sali konsumenckiej, krojenie warzyw i owoców, pomoc w przygotowaniu śniadań, lunchy, przekąsek oraz pieczenie ciast np. brauni. Mimo dużego nakładu pracy często i napiętego harmonogramu dnia ,zdarzały się śmieszne sytuacje jak i również chwile zabawy np. tańce i śpiewy w kuchni z kucharzami. Ola. I Patrycja otrzymały pseudonimy z bajek angielskich, ponieważ pracownicy nie potrafili wypowiadać naszych imion Olę nazwano Olaf (z krainy lodu) a Patrycję Pat (z bajki listonosz Pat). Każde z nas dużo wyniosło z naszych praktyk i pomimo ciężkiej momentami pracy chętnie byśmy tu wrócili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.