Strona główna Wydarzenia Przyszłość w rozumie

Przyszłość w rozumie

754
0

konkurs_przyszlosc_w_rozumie_2016

 

23 maja 2016 roku uczeń klasy I THT Przemysław Szymański wziął udział w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy „Przyszłość w rozumie” zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu. Konkurs trwa 2 dni. Dzisiaj 80 uczestników pisało dyktando w języku angielskim. Miło nam poinformować, że Przemek znalazł się wśród 10 wyróżnionych uczniów. Gratulujemy i życzymy powodzenia w jutrzejszych zmaganiach w dziedzinie wos-u i historii.

 

Poprzedni artykułPraktykanci ze Stafford nadają!
Następny artykułWycieczki, wrażenia, niespodzianki praktykantów w Stafford

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.