Strona główna Wydarzenia Bo w reklamie i biznesie najważniejszy jest pomysł!

Bo w reklamie i biznesie najważniejszy jest pomysł!

1189
0

Reklama jako szybko i dynamicznie rozwijająca się dziedzina, sięga do najnowocześniejszych technologii to właśnie z nimi mogli się zapoznać uczniowie Technikum organizacji reklamy w ZSP COGITO podczas wizyty studyjnej w drukarni Flexo Eticod. Profesjonalny producent etykiet pracujący w środowisku ekologicznym to przykład dobrze funkcjonującej firmy, która może być potencjalnym pracodawcą dla naszych uczniów. Wizyta na zakładzie produkcyjnym przybliżyła procesy stosowane w małej poligrafii, a indywidualna rozmowa z właścicielem była odpowiedzią na nurtujące uczniów pytania takie jak: „na jakim rynku firma sprzedaje swoje produkty” pytała Martyna, „jak funkcjonuje współpraca z kontrahentami” z zaciekawieniem dopytywał Damian.