Strona główna Wydarzenia Bo w reklamie i biznesie najważniejszy jest pomysł!

Bo w reklamie i biznesie najważniejszy jest pomysł!

940
0

Reklama jako szybko i dynamicznie rozwijająca się dziedzina, sięga do najnowocześniejszych technologii to właśnie z nimi mogli się zapoznać uczniowie Technikum organizacji reklamy w ZSP COGITO podczas wizyty studyjnej w drukarni Flexo Eticod. Profesjonalny producent etykiet pracujący w środowisku ekologicznym to przykład dobrze funkcjonującej firmy, która może być potencjalnym pracodawcą dla naszych uczniów. Wizyta na zakładzie produkcyjnym przybliżyła procesy stosowane w małej poligrafii, a indywidualna rozmowa z właścicielem była odpowiedzią na nurtujące uczniów pytania takie jak: „na jakim rynku firma sprzedaje swoje produkty” pytała Martyna, „jak funkcjonuje współpraca z kontrahentami” z zaciekawieniem dopytywał Damian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.