Strona główna Wydarzenia Dzień sportu

Dzień sportu

631
0

Dnia 3 czerwca w naszej szkole z okazji DNIA DZIECKA został zorganizowany DZIEŃ SPORTU. Rywalizacja opierała się na dwóch dyscyplinach sportowych: 5-osobowej piłce nożnej i 3-osobowej piłce siatkowej. Po kilkugodzinnych trudach i zmaganiach zawodników, zostali wyłonieni zwycięzcy. Warto nadmienić, iż w rywalizacji siatkarzy wzięła udział jedna drużyna kobieca, która mimo wszelkich starań nie pokonała męskich ekip. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.
Zapraszamy za rok 😉

[juicebox gallery_id=”23″]

Poprzedni artykułCogito na plaży gra w siatkówkę
Następny artykułCogito wśród najlepszych liderów w Polsce!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.