Strona główna Wydarzenia Festyn Izby Rzemieślniczej

Festyn Izby Rzemieślniczej

658
0

Po raz kolejny młodzież naszej szkoły pokazała kunszt swojego warsztatu pracy podczas imprezy okolicznościowej. Tym razem była to impreza plenerowa organizowana przez Izbę Rzemieślniczą, która odbyła się na terenach zielonych przy Pałacu w Koszęcinie z udziałem Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk. Nasz młodzież podczas serwisowania potraw pozwoliła sobie na zaprezentowanie również innych umiejętności jakie posiadają. Zobaczcie zresztą sami…

Poprzedni artykułCzytam, nie czytam (2016)
Następny artykuł„Cogito” na XXXIV Dniach Siemianowic Śląskich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.