Strona główna Komunikaty Kolejne rekrutacje przed nami

Kolejne rekrutacje przed nami

542
0

Informujemy, że w związku z trwającą realizacją projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” w ramach programu PO-WER rozpoczynamy kolejne rekrutacje do grup wyjazdowych do Hiszpanii i UK. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej szkoły lub u koordynatora projektu. Prosimy o składanie wypełnionych formularzy do dnia 15 czerwca. Przypominamy, że bieżące informacje dotyczące realizacji projektu znajdziecie na tablicy informacyjnej.

Poprzedni artykułCudze chwalicie, swego nie znacie czyli Cogito na drogach Śląska Opolskiego
Następny artykułCzekolada, czekolada… Dzień Czekolady (2016)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.