Strona główna Konkursy Sukces COGITO na konkursie Festiwalu Śląskie Smaki

Sukces COGITO na konkursie Festiwalu Śląskie Smaki

727
0

4 czerwca w Katowicach odbyła się IX edycja Festiwalu Śląskie Smaki, w którym amatorzy, profesjonalni kucharze i uczniowie szkół gastronomicznych z całego województwa walczyli o tytuł Eksperta Śląskich Smaków i statuetkę Złotego Durszlaka. Rywalizacja była niezwykle zacięta, dlatego z dumą możemy poinformować, że reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych „Cogito” z Siemianowic Śląskich zdobyli drugie miejsce w kategorii szkół gastronomicznych. Daria Szary i Dawid Kostrzewski z klas trzecich o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych przygotowali hekele na musie ogórkowym, duet zup z oberiby i bani, schab po sztygarsku podany z szałotem śląskim. Zachwycili nie tylko profesjonalnymi umiejętnościami,  ale także znajomością tradycyjnej kuchni śląskiej i potrzebną w sztuce kulinarnej kreatywnością. Wsparcia merytorycznego reprezentantom „Cogito” udzieliła  Aleksandra Duda.

Poprzedni artykułCogito wśród najlepszych liderów w Polsce!
Następny artykułBo w reklamie i biznesie najważniejszy jest pomysł!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.